Čechy 19. stol.

50104. Soubor 3 závěsných kropenek

popis: Cín tlačený do formy, cca 18 cm.

Pozn.: 2x mírně poškozeno, 1x poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:36:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 21.09.2020 21:05:12 7513
500 Kč 12.09.2020 16:06:20 4104