. - Soubor 4 map a 2 brožur o Francii

1. mapa železnic s mapou Alžíru, Tuniska, Korsiky a Paříže, 100x107 cm. Vydal A.Taride kolem roku 1910. Papírový obal. Obal mírně poškozen.
2. Komůrkův plán Brna, 68x58 cm. 30.léta 20.století.
3. mapa Evropy, 70x97 cm. Vydal Ullstein a spol. Berlín,Vídeň. Vydáno cca před 1.světovou válkou. Mapa poškozená.
4. mapa Vídně rok 1908, 69x95 cm. Mapa mírně poškozená.
5. dvě brožury o Francii, 18x15 cm. 111 stran. Mírně poškozeny.

.
43100. Soubor 4 map a 2 brožur o Francii
Dražba ukončena:16.04.2020 19:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.04.2020 0:28:09 1331
500 Kč 28.03.2020 9:59:41 2467