1x heliogravura,1xlitografie, 2xmědirytina, od 17x14 cm do 46x37 cm. 18. a 19.stol. 2x rám,pasparta,sklo 1x rám,sklo, 1x volný list.
Zamilovaný satyr - podle Carême ryl Janinet
Ábelova oběť - autor neznámý
Les Agrements de l´eté - que Verdo ragoa Ragona
V zahradě italského paláce - autor neznámý.
Pozn.: 2x rámy mírně poškozen, 2x papír poškozen.