podle Carême ryl Janinet, que Verdo ragoa Ragona - Soubor 4 grafických listů

1x heliogravura,1xlitografie, 2xmědirytina, od 17x14 cm do 46x37 cm. 18. a 19.stol. 2x rám,pasparta,sklo 1x rám,sklo, 1x volný list.

Zamilovaný satyr - podle Carême ryl Janinet
Ábelova oběť - autor neznámý
Les Agrements de l´eté - que Verdo ragoa Ragona
V zahradě italského paláce - autor neznámý.

Pozn.: 2x rámy mírně poškozen, 2x papír poškozen.

podle Carême ryl Janinet, que Verdo ragoa Ragona
43122. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:16.04.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč