signováno nečitelně - Soubor 4 grafických listů

Lepty, od 32x24 cm do 17x36 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. 20.stol. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozen.

signováno nečitelně
43144. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:16.04.2020 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč