..

55443. Soubor 6 afrických předmětů

popis: Dřevo, od 23 cm do 38 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 35 dnů, 11 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:40:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 24.12.2020 15:55:23 2467