.. - Soubor 6 afrických předmětů

Dřevo, od 23 cm do 38 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
55443. Soubor 6 afrických předmětů
Dražba ukončena:03.03.2021 19:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč