..

52285. Soubor 6 modlitebních knih a diecézní mapy

popis: Knihy z období 18. století až začátek 20. století. 3x reliéfní vazba. Jedna celokožená tlačená zlacená vazba zdobená kostěným křížkem, mosazné ozdoby a trnová spona. Rozměry knih od 17x10 do 12x8 cm.
Kniha z roku 1745 má trnové spony ve tvaru Ježíše Krista.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 11.11.2020 20:40:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč