Knihy z období 18. století až začátek 20. století. 3x reliéfní vazba. Jedna celokožená tlačená zlacená vazba zdobená kostěným křížkem, mosazné ozdoby a trnová spona. Rozměry knih od 17x10 do 12x8 cm.
Kniha z roku 1745 má trnové spony ve tvaru Ježíše Krista.
Pozn.: Mírně poškozeno.