. - Soubor 7 map 1.třetiny 20.stol.

Předrevoluční mapy ruských gubernií - Kyjevské, Volyňské a Podolské, všechny tři podlepeny plátnem, od 52x72 cm do 39x54 cm. Dále mapa města Lwowa (podlepená plátnem), mapa Vídně, Budapešti a Krakowa (podlepená plátnem), od 52x38 cm do 29x47 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
44505. Soubor 7 map 1.třetiny 20.stol.
Dražba ukončena:13.05.2020 21:28:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 11.05.2020 19:27:33 3949
600 Kč 21.04.2020 3:40:23 2467