.

42884. Soubor 7 plánů opevnění z 18.století

popis: Lepty, od 34x23 cm po 37x48 cm. 18. století. 7 pevností - měst v Holandsku. Popis a celostránkový lept u každého města. Ozdobné iniciály a ornamenty. Volné listy.

Pozn.: Poškozeny.

zbývá: 11 dnů, 11 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 20.03.2020 23:28:35 4681