. - Soubor 7 plánů opevnění z 18.století

Lepty, od 34x23 cm po 37x48 cm. 18. století. 7 pevností - měst v Holandsku. Popis a celostránkový lept u každého města. Ozdobné iniciály a ornamenty. Volné listy.

Pozn.: Poškozeny.

.
42884. Soubor 7 plánů opevnění z 18.století
Dražba ukončena:15.04.2020 19:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč