Lepty, od 34x23 cm po 37x48 cm. 7 pevností - měst v Holandsku. 18. stol. Popis a celostránkový lept u každého místa. Obsahuje ozdobné iniciály a ornamenty. Volné listy. Pozn.: Poškozeny.