. - Soubot 7-mi plánů opevnění

Lepty, od 34x23 cm po 37x48 cm. 7 pevností - měst v Holandsku. 18. stol. Popis a celostránkový lept u každého místa. Obsahuje ozdobné iniciály a ornamenty. Volné listy.

Pozn.: Poškozeny.

.
24534. Soubot 7-mi plánů opevnění
Dražba ukončena:15.11.2018 19:41:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč limit (15.11.2018 10:00:18) 4434
800 Kč 01.11.2018 23:38:10 1171