.. - Světlo-jahoda

Mosaz, sklo. Celková délka včetně závěsu 68 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Dle současného majitele bylo dílo získáno z Grandhotel Pupp.

..
59114. Světlo-jahoda
Dražba ukončena:19.05.2021 20:20:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč