MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Výška 29 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
27829. Svícen, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-48 (Kremnice), čistá hmotnost 251,41 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 900 Kč
limit (13.02.2019 19:51:59)
2945
2 800 Kč
4706
2 700 Kč
2945
2 600 Kč
4706
2 500 Kč
2816
2 400 Kč
limit (13.02.2019 17:36:31)
4706
2 400 Kč
2816
2 300 Kč
limit (11.02.2019 18:51:35)
4706
2 200 Kč
2710
2 100 Kč
890
2 000 Kč
2816
1 900 Kč
2385
1 800 Kč
688
1 700 Kč
890
1 600 Kč
limit (23.01.2019 9:19:37)
3773
1 500 Kč
limit (23.01.2019 9:19:36)
831
1 200 Kč
limit (18.01.2019 12:14:04)
3773
1 100 Kč
831
1 000 Kč
limit (18.01.2019 10:36:48)
3773