. - Svícen, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-48 (Kremnice), čistá hmotnost 251,41 g

Výška 29 cm.

Pozn.: Poškozeno.

.
27829. Svícen, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-48 (Kremnice), čistá hmotnost 251,41 g
Dražba ukončena:13.02.2019 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč