. - Tác, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43 (lilie), čistá hmotnost 584,4 g

22x41 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
27736. Tác, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43 (lilie), čistá hmotnost 584,4 g
Dražba ukončena:13.02.2019 18:55:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč