Georg Wilhelm Consbruch - Taschenbuch für angehende praktische Aerzte - I.a II. díl

Kniha, 17x11 cm. Rozděleno na nemoci a dětské nemoci, lepty u titulního listu. Polokožená zlacená vazba mírně poškozena. Vydal Johann Ambrosius Barth , Lipsko 1800.

Georg Wilhelm Consbruch
19399. Taschenbuch für angehende praktische Aerzte - I.a II. díl
Dražba ukončena:17.05.2018 21:59:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 17.05.2018 21:54:04 2467