vpředu štítek Guíseppe Canella - V katedrále

Olej na plátně, 44x34 cm. Nesignováno (Giuseppe Canella). Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

vpředu štítek Guíseppe Canella
19557. V katedrále
Dražba ukončena:25.04.2018 18:40:33
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:23 000 Kč