. - Žánrový výjev z přístavu kole r. 1800

Litografie kolorovaná, 24x33 cm, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: 19. století. Zažloutlé.

.
11133. Žánrový výjev z přístavu kole r. 1800
Dražba ukončena:14.06.2017 20:07:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.06.2017 17:41:03 2769
400 Kč 10.06.2017 13:56:21 1193