MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
23x35 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
27748. Žardiniéra, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-32 (AV), čistá hmotnost 392,34 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
4 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 400 Kč
2945
4 300 Kč
2816
4 200 Kč
1593
4 100 Kč
4555
4 000 Kč
limit (12.02.2019 7:17:45)
4706
4 000 Kč
4555
3 900 Kč
limit (12.02.2019 7:17:36)
4706
3 800 Kč
4555
3 700 Kč
limit (11.02.2019 23:15:41)
4706
3 600 Kč
4555
3 500 Kč
limit (11.02.2019 19:03:20)
4706
3 500 Kč
4555
3 400 Kč
limit (11.02.2019 19:03:13)
4706
3 300 Kč
4555
3 200 Kč
limit (11.02.2019 19:03:06)
4706
3 100 Kč
4555
3 000 Kč
limit (11.02.2019 19:02:59)
4706
2 900 Kč
4555
2 800 Kč
limit (11.02.2019 19:02:49)
4706
2 700 Kč
4555
2 600 Kč
limit (11.02.2019 19:02:31)
4706
2 500 Kč
4555
2 400 Kč
limit (11.02.2019 18:56:34)
4706
2 300 Kč
4555
2 200 Kč
890
2 100 Kč
2816
2 000 Kč
4555
1 900 Kč
4822
1 800 Kč
890
1 700 Kč
4822
1 600 Kč
4783
1 500 Kč
limit (03.02.2019 22:50:12)
2888
1 400 Kč
4783
1 300 Kč
limit (03.02.2019 22:49:18)
2888
1 200 Kč
4783
1 100 Kč
limit (02.02.2019 15:16:07)
2888
1 000 Kč
318
900 Kč
2888
800 Kč
3932
700 Kč
2888
600 Kč
627
500 Kč
831