.. - Zlacený zdobný rám

Vnější rozměr 47x57 cm, vnitřní rozměr 42,5x51,5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
72237. Zlacený zdobný rám
Dražba ukončena:23.01.2022 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 23.01.2022 16:39:41 2216