A. Sündrop

1781. Úvoz

popis: Olej na plechu, 21x17 cm, signováno vpravo dole A. Sündrop, rám.

Pozn.: Malba restaurována.

dražba ukončena: 28.01.2015 19:39:29

vyvolávací cena: 1 200 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč