A. Sündrop - Úvoz

Olej na plechu, 21x17 cm, signováno vpravo dole A. Sündrop, rám.

Pozn.: Malba restaurována.

1781. Úvoz
Dražba ukončena:28.01.2015 19:39:29
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:6 500 Kč