Andrej Bělocvetov,... - Soubor 3 kreseb

Kombinovaná technika, tužka, akvarel, uhel, 23x18, 35x44, 39x23 a 52x37 cm, 2 pasparty a 2 volné listy, 2x nečit., poškozeno.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč

Andrej Bělocvetov,...
12852. Soubor 3 kreseb
Dražba ukončena:11.10.2017 18:43:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:500 Kč