A. Bomek - Zima na vsi

Olej na plátně, 95x120 cm. Signováno vpravo dole A. Bomek. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

38225. Zima na vsi
Dražba ukončena:28.11.2019 21:22:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč