A. Drábek - Krajina s lesy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x76 cm. Signováno vlevo dole A. Drábek 79. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

A. Drábek
306467. Krajina s lesy
Dražba ukončena:30.10.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo