Dřevoryt, 20x28 cm. Signováno vpravo dole A. Hála. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám poškozen. Papír mírně poškozen mimo tiskovou plochu.
o autorovi: 1895 - 1952
Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze u M. Švabinského. Věnoval se především užité grafice, exlibris, navrhoval plakáty, ilustroval knihy a kreslil pro noviny, kam také psal. Maloval divadelní dekorace.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč.