A. Hladký - Párové obrazy - Lesní potoky

1x olej na plátně, 1x olej na plátně fixovaném na kartonu, oba 36x26 cm. Oba signovány A. Hladký. Rám.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. 1x malba poškozena.

A. Hladký
52975. Párové obrazy - Lesní potoky
Dražba ukončena:26.11.2020 20:32:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč