A. Hofer - Muž s dýmkou

Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vlevo dole A. Hofer München. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

A. Hofer
24890. Muž s dýmkou
Dražba ukončena:28.11.2018 18:25:33
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč