1. Ikona, autor Kazimir Malevich. Ofset, 37x29 cm. Mírně poškozeno.
2. Reklama na plavky Jantzen. Ofset na kartonu, 36x29 cm. 30. léta 20. stol. Značeno Made in USA. Poškozeno.
3. Plakát Krojovaná žena s keramikou. Litografie, 85x92. cm.
Signováno vpravo dole A. Kašpar. Ve skladech na několika místech papír natržen.
4. 4x návrhy na látky - tempera, 12x12 cm. Autorka Helena Zídková. Všechny signovány. Volné listy.