A. Koller

54628. Setkání milenců v zahradě

popis: Olej na plátně, 77x60 cm. Signováno vlevo dole A. Koller. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 0 dnů, 8 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč