A. Levý - Busta dívky

Sádra, výška 40 cm. Značeno A. Levý.

Pozn.: Poškozeno.

59135. Busta dívky
Dražba ukončena:19.05.2021 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč