A. Lotz - Zátiší s kyticí a ovocem

Olej na kartonu, 63x49 cm, signováno vpravo dole A. Lötz, rám.

3506. Zátiší s kyticí a ovocem
Dražba ukončena:27.01.2016 19:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč