Ashot Mouradian

54671. Zátiší s granátovými jablky

popis: Olej na plátně, 70x55 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

pozn.: Arménský autor.

dražba ukončena: 27.01.2021 20:14:09

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč