A. Norbert - Na cestě k vesnici podél řeky

Kolorovaná kresba, 32x49 cm, signováno vlevo dole A. Norbert, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

1786. Na cestě k vesnici podél řeky
Dražba ukončena:28.01.2015 19:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 25.01.2015 9:39:13 165