A. Norbert

1786. Na cestě k vesnici podél řeky

popis: Kolorovaná kresba, 32x49 cm, signováno vlevo dole A. Norbert, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 28.01.2015 19:34:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 25.01.2015 9:39:13 165