A. Procházka

38574. Zima u potoka

popis: Olej na plátně. 44x60 cm. Signováno vlevo dole A.Procházka 1920. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 11.12.2019 19:27:00

vyvolávací cena: 600 Kč

nebylo vydraženo