A. Schulz - Lesní potok

Olej na kartonu, 30x24 cm. Signováno vlevo dole A. Schulz. Prag 44. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

A. Schulz
67014. Lesní potok
Dražba ukončena:10.10.2021 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 28.09.2021 16:58:44 7723