A. Sinkule - Historický výjev

Olej na plátně, 40x28 cm. Signováno vpravo dole A. Sinkule 1905. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

A. Sinkule
306866. Historický výjev
Dražba ukončena:07.12.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč