Adámek - Řeka v kopcích

Olej na překližce, 40x31 cm. Signováno vpravo dole Adámek 1932. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

49329. Řeka v kopcích
Dražba ukončena:01.10.2020 19:48:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč