Akvatinta, 18x20 cm. Signováno vpravo dole A.A.Jelínek. Volný list.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1890-1957
Narodil se ve Strmilově u Jindřichova Hradce. Studoval pražskou UMPRUM, AVU v Mnichově a poté v Praze u prof. Švabinského. Ve své tvorbě se věnoval převážně figurálním námětům a portrétům jak v malbě i grafice.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.