Adolf Alex Jelínek - Odsouzenec

Akvatinta, 18x20 cm. Signováno vpravo dole A.A.Jelínek. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1890-1957
Narodil se ve Strmilově u Jindřichova Hradce. Studoval pražskou UMPRUM, AVU v Mnichově a poté v Praze u prof. Švabinského. Ve své tvorbě se věnoval převážně figurálním námětům a portrétům jak v malbě i grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

Adolf Alex Jelínek
38784. Odsouzenec
Dražba ukončena:11.12.2019 22:57:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.12.2019 17:57:57 3285