Adolf Alex Zahel - Szeged

Akvarel, 19x27 cm. Signováno vlevo dole Ad. A. Zahel Szeged 1915. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888-1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.

41465. Szeged
Dražba ukončena:11.03.2020 19:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
nebylo vydraženo