Jiří Bouda - Soubor 3 prací - Pražské motivy

Litografie, 2x 42x32 cm, 1x 9x45 cm. Všechny signovány Jiří Bouda. 2x pasparta, sklo. 1x Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Jedno sklo prasklé.

Jiří Bouda
21719. Soubor 3 prací - Pražské motivy
Dražba ukončena:19.09.2018 18:46:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč