Barevná litografie, číslovaná 14/52, 33x49 cm. Signováno vpravo dole A. Born. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mírně zvlněn.
o autorovi: 1930, České Velenice - 2016 Praha