Adolf Loos - Židle Adolf Loos

Dřevo, výška 85 cm. Neznačeno.

Pozn.: Restaurováno, mírně poškozeno.

Adolf Loos
55493. Židle Adolf Loos
Dražba ukončena:03.03.2021 20:58:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč