Adolf Petříček

37903. Dívka u vody

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu, 25x19 cm. Signováno vlevo dole A. Petříček. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 27.11.2019 20:00:27

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč