Adolf Petříček

37903. Dívka u vody

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu, 25x19 cm. Signováno vlevo dole A. Petříček. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

zbývá: 6 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:57:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč