Adolf Stademann - Podvečerní plavba

Olej na plátně, 13x33 cm. Signováno vpravo dole Ad. Stademann. Rámováno.

o autorovi: 1824 - 1895
Německý malíř.

58432. Podvečerní plavba
Dražba ukončena:28.04.2021 19:59:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč