Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravod ole A. Wenig 41. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1912-1980
Narodil se v Praze. Studoval pražkou AVU u prof. Obrovského a Šimona. Ve své tvorbě se věnoval malbě, ilustracím, grafice, ale také scénografii a kostýmnímu výtvarnictví. Vedl výpravu ve Vinohradském divadle a v Městských divadlech pražských. Jeho díla jsou ve sbírkách ND, Muzea Hl.m. Prahy, pražského Divadelního ústavu, v Jihočeské Alšově galerii atd.