Adolf Wenig - Zátiší s nožem a jablky

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravod ole A. Wenig 41. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912-1980
Narodil se v Praze. Studoval pražkou AVU u prof. Obrovského a Šimona. Ve své tvorbě se věnoval malbě, ilustracím, grafice, ale také scénografii a kostýmnímu výtvarnictví. Vedl výpravu ve Vinohradském divadle a v Městských divadlech pražských. Jeho díla jsou ve sbírkách ND, Muzea Hl.m. Prahy, pražského Divadelního ústavu, v Jihočeské Alšově galerii atd.

Adolf Wenig
32248. Zátiší s nožem a jablky
Dražba ukončena:29.05.2019 18:22:42
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč