Afrika, 2. čtvrtina 20. století - Figura muže s dýkou

Řezané ebenové dřevo, výška 36 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Afrika, 2. čtvrtina 20. století
49910. Figura muže s dýkou
Dražba ukončena:07.10.2020 21:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč