A.J.Samsenberg - Ve staré škole

Kombinovaná technika. 14x18 cm. Signováno vpravo dole d. Th. Samsenberg. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

A.J.Samsenberg
302414. Ve staré škole
Dražba ukončena:29.11.2019 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč