A.J.Samsenberg

302414. Ve staré škole

popis: Kombinovaná technika. 14x18 cm. Signováno vpravo dole d. Th. Samsenberg. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.11.2019 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč