Ajultina Ivanovna Mitčenko - Hvězdný býk

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole A. Mitčenko. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

25252. Hvězdný býk
Dražba ukončena:29.11.2018 19:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč