Al. Rosová

27527. V zahradě

popis: Olej na plátně, 40x48 cm. Signováno vlevo nahoře Al. Rosová 33. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 19.12.2018 13:22:33 831