Albert Fulda

51733. Dítě na kožešině

popis: Kvaš, 34x27 cm. Signováno vpravo dole Alb. Fulda 1862. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:41:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo