Alena Bílková

303640. Cesta v údolí

popis: Olej na kartonu, 35x48 cm. Signováno vpravo dole Bílková. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.02.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo