Alena Dostálová - Akt

Olej na sololitu, 93x53 cm. Signováno vpravo dole Dostálová. Olištováno.

o autorovi: 1932 - 2011

Alena Dostálová
48644. Akt
Dražba ukončena:27.08.2020 20:05:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč