Alena Dostálová

304942. Kytice ve váze

popis: Olej na plátně, 76x55 cm. Signováno vlevo dole Dostálová. Olištováno.

dražba ukončena: 25.05.2020 20:05:25

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč