Alena Dostálová - Kytice ve váze

Olej na plátně, 76x55 cm. Signováno vlevo dole Dostálová. Olištováno.

o autorovi: 1932 - 2011

Alena Dostálová
304942. Kytice ve váze
Dražba ukončena:25.05.2020 20:05:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč